Nota o książce
Doktor Dobson radzi rodzicom i dziadkom, jak uczyć dziecko odpowiedzialności od najmłodszych lat. Książka skonstruowana w formie pytań i odpowiedzi to swego rodzaju kodeks rodzicielskich zasad postępowania. Kodeks powstał w oparciu o najlepsze dostępne obecnie informacje z psychologii, a jednocześnie pozostaje w zgodzie z nakazami i wartościami danymi przez samego Stwórcę.
Dobsonowska koncepcja obejmuje pełną miłości władzę rodzicielską, rodzicielskie przywództwo w imię jak najlepiej pojętego dobra dziecka, poszanowanie godności i wartości osobistej każdego członka rodziny, rozsądne wdrażanie dziecku nawyku samodyscypliny i odpowiedzialności oraz sprawiedliwy system nagród i kar.
Towar z kategorii Outlet
Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, zagięcia, zżółknięcia stron, itp. Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy. Ilość egz. ograniczona.